Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.01.2011 19:21:46 

Vítejte na stránkách Kass a Kenta

Novinky

26.02.2011 - Ahojky ! Tak jsem zase pěkně kecala co? :D Ne moc se vám omlouvám, ale to víte pololetí bylo za dveřmi a písemky se jen hrnuli a tak jsem většinu času strávila u učení, ale teď už jsou známky uzavřené a já na vás mám opět čas. :) Dneska vám nesu fotky ze slibované Kentíkovi vyjížďky. Na to, že jsem na něm seděla asi po třetí v životě, tak byl opravdu naprosto úžasnej. Mám z něho vážně radost :) Jela jsem jen na provazovce a bez sedla a neměla jsem absolutně žádnej problém :). A co z toho plyne, že když chcete jde všechno v klidu a v pohodě :) No nebudu tu moc dlouho vykecávat, takže pro fotky tradičně CLICK ! :)

 
_____________________________________________________________________________________________________________

02.01.2011 - Ahoj! Chtěla bych vám oznámit, že stránky jsou opět v provozu a přicházím za váma v novém roce se spoustou fotek, které se nám podařilo vyfotit ještě v roce 2010 kdy na stránky nebyl tak trochu čas. Do nového roku slibuji, těm kteří mají zájem sledovat jak se mají moji koníci, aktivitu na těchto stránkách... Budu se snažit sem dávat co nejvíce fotek. Co se stalo nového od té doby co sem tu nebyla tak asi jen to, že jsem začala jezdit na Kentíkovi, s koníkama jsem se zúčastnila Hubertovky a v nejbližší době očekáváme nový přírůstek. Všechny ty to novinky mám zdokumentované takže vám nic neuteklo :) Dneska se chystám s Kentíkem na jeho historicky 1. vyjížďku pokusím se udělat nějaké fotky a buď dneska nebo zítra je sem dát :) No, ale dost už bylo řečí pojďme na ty fotky :)

Jako první vám nesu fotky ještě z prázdnin, kdy jsem byla na prázdninách v Rodkově. O letošních prázdninách sem zde byla 2x prvně s koníkama bohužel nemám z tohoto pobytu žádné fotky, ale potom jsem tam jela i s Klárys bez koníků a přivezli jsme vám povedené fotky :) Byl to úžasnej zažitek celý dny u koní :) Takže kdo má zájem o tyto fotky tak CLICK na fotku!

http://img5.rajce.idnes.cz/d0502/4/4198/4198814_5a10d29af99c0e886df83c72b9e9ca49/images/Fotografie0077.jpg

Druhá serie fotek je z výše zmiňované Hebertky. Byla to Hubertova jízda ve Vémyslicích. Zúčastnila jsem se jí s obouma koníkama, protože jsem přece nemohla nechat Kenta doma :D Byla to vážně úžasná akce :) Nebudu zdržovat :D Takže pro shlédnutí zase Click na fotku :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0504/4/4314/4314385_01d19b4ddadc16816390b14996e28f60/images/72242_160955030601699_100000616082216_354063_4476784_n.jpg

Kdyby byl měl někdo velký zájem o fotky z této Hubertky, tak přidávám fotky od jiného fotografa, kterých bylo na Hubertce spousta ještě dostanu další CD s fotkama, takže to sem pak taky kdyžtak můžu přidat :) takže opět Click na fotku :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/4/4108/4108662_39123e5ebf7014c6b2d5a5ba7b1c5604/images/P2010743.JPG

Další serie se týká zmiňovaného přijíždění Kentíka. Bylo to jen takový blbnutí bez přípravy jsem na něho sedla, takže pár jezdeckejch fotek je, ale většina jsou jen blbosti, ale podívejte se stojí to za to :) Opět Click na fotku :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/4/4314/4314569_0315aa9cfaa2d39c5577fde3af5d8252/images/67823_1571187234769_1088149444_31563723_7712959_n.jpg

A jako poslední sérii vám nesu fotky z našeho vánočního pobytu v Rodkově. Jsou to teď nejvíc aktuální fotky a můžete posoudit jak vyrostli hříbátka od našeho prázdninového pobytu :) A co všechno se změnilo :) Zase to bylo skvělý jako o prázdninách sice nám nějak nezbyl čas na ježdění, ale i tak jsme tam zažili úžasné chvíle. Děkuju :) A teď poďte na ty fotky :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/4/4344/4344910_3044feea9ca34953b192421874148366/images/29122010507.JPG

Doufám, že se vám fotky líbíli a ještě jednou slibuju větší aktivitu :) Brzy tu zase budu s novými fotkami :)

____________________________________________________________________________________________________________

11.04.2010 - Ahoj! Tak jsem vám slíbla Patrickovi fotky a taky vám je nesu. Kdo se tedy chce kouknout jakej je to krasavec tak klikněte TADY! A kdo by se chtěl ještě dozvědět něco o jeho novém domově, tak TADY! Jinak se snad brzo ukážu s nějakýma fotkama mých koníků a  nejbližší akce, která nás čeká bude 13. května, a to dětský den u nás ve vesnici, kde budeme vozit děti.

_______________________________________________________________________________________________________________

02.04.2010 - Ahoj zdravím všechny kdo ještě pořád navštěvují moje stránky! Po zimní přestávce, kdy se nic nedělo jsem se rozhodla opět začít aktualizovat web. Bohužel teď nemám k dispozici foťák, takže fotky asi jen tak nebudou, ale aspoň abyste věděli co tak děláme. Po zimě už jsme začali opět trénovat. Vrhli jsme se na nějaký to pomalý skákání a na trochu drezury. Nedávno jsme vyzkoušeli nové stojany, tak které děkuji strejdovi a po malých problémech jsme si hned na úvod skočili krásných jarních 80 cm. Kass po zimě skákala s velkou chutí, takže doufám, že nám vyjdou nějaké ty závody. Jinak Kentíka začínáme pomalu připravovat na obsedání a přijíždění, už jsem měla tu čest na něj na pár vteřinek sednou a myslím, že to vše i nadále bude probíhat bez problémů. Jinak kdo zná z fotek naši jízdárnu, tak ta už je teď minulostí. Zrušili jsme vinohrad co býval v zadní části, poorali a zaseli novou trávu. Bohužel ji nebudeme moct do podzimu používat, ale pak to bude stát za to. Jo a pro ty co by chtěli vědět víc o Kassandřině otci, tak jsem ho teď objevila v jezdectví a zjistila jsem, že je ustájen nedaleko od nás.  Psala jsem majitelům, takže po dovolení uveřejním nějaké fotky a dám do odkazů odkaz na jeho nový domov. Tak a to by mohlo být pro začátek vše. Slibuji, že se budu o stránky opět pravidelně starat, tak se mějte AHOJ!

_______________________________________________________________________________________________________________

22.11.2009 - Ahojky tak jsem zase tady!! Dneska vám nesu nějaký fotky, ale ne Kass nebo Kentíka, ale jejich budoucího kámoše! Nebojte ještě jsem se nezbláznila natolik, že bych si k těm dvoum rošťákům pořídila dalšího a to Dary opravdu je :D, ale byla sem poprosena o přiježdění. Byla jsem se teda na něho podívat a když jsem ho uviděla naprosto mě okouzlil. Sice je to zas malej poník, ale já je mám nějak radši. Trochu mě děsilo, že už je 5 letej a nic moc nedělal, ale byla jsem moc překvapená. Sice práci na kruhu ovládá jen na jednu stranu a nadruhou jsme se moc nemohli domluvit, ale to by se vše poddalo. Jinak, když jsem na něj sedla opět mě velice překvapil až na pár vzteklejch pohození hlavou byl v klidu a to jsem ho měla na provazovce. Nakonec jsem se tedy dočkala, ale dvou kozlů a díky tomu, že jsem to čekala sem zůstala pevně nahoře. No takže na jaro ho očekávám u nás, teďka na zimu na to prostě není čas, tak aspoň koukněte jak mu to šlo. ( click dolů na fotku )

 
 
 

_______________________________________________________________________________________________________________

1.11.2009 - Ahojky opět se vám hlásím po delší pauze. Opět se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale opravdu jak je teď brzo tma vůbec nestíhám. Ale přece vám tu nesu pár novinek. Minulou neděli jsme vytáhli foťák sice to dopadlo tak, že fotky jsou naprosto úděsný za prvé bylo hnusně a za druhé jsou strašně rozmázlý navíc ty skokový výsledky nebyly zas task úžasný. Nicméně aspoň ať se to tu trochu hejbe. Dneska jsme se rozhodla, že to nedělní skákání minulej tejden bylo poslední letošní skákání. Už koníky zazimuju a nechám odpočívat občas je vytáhnu na jízdárnu jen tak zajezdit nebo na vyjížďku, ale od jara začínáme trénovat s Kass skoky a Kentíka začnu pomalu, ale jistě připravovat na obsedání. Další novinkou je, že se mi konečně ozvali bývalý majitelé Kentíka a brzo mi pošlou fotky Kentikové maminky. Já ještě dneska zapátrala na internetu a objevila fotku Kentíkova otce, takže ho máme v záložce Kent i v jeho rodokmenu a brzy snad přibude i jeho mamka. Potom nám do odkazů přibyl nový odkaz, takže kdo má zájem může kouknout. No a kdo přežije ty naprosto šílený fotky, tak TADY!

_______________________________________________________________________________________________________________

15.09.2009 - Ahojky omlouvám se, že tu teď moc nejsem, ale to víte rozjíždíme to ve škole a navíc můj fotograf bohužel nechodí ke koním takže mám docela smůlu. Dneska vám nepřináším žádné foto, ale chtěla bych vám říct jak se koníci mají a co teďka děláme. No takže s koníkama jezdím teď hlavně na vyjížďky už nám nedělá problém společně cválat i s Kentíkem u sedla. Navíc mě po delším přemlouvání navnadil kamarád Pepan na ježdění bez udidla, takže jsme přesedlali na bezudidlovou uzdečku a jezdíme bez otravného kovu v Kassandřiné hubě. Za toto přemluvení mu moc děkuju, protože je to vážně skvělý a Kass na to šlape naprosto suprově! Pokud by vás zajímalo jak je to s náma a se skákáním tak jen co bude v provozu jízdárna vrhneme se opět na skokovou přípravu a kdyby nám to vyšlo, tak bychom vyjeli s koníkama na parkurové závody do Oleksovic. Jinak uvažuji o přepsání Kentíka do WPBR a doufám, že bychom mohli navštívit nejednu výstavu a možná, že bychom si mohli odvézt i nějakou tu stužku. Tak držte palce ať nám to dál vychází jako do teď!!

Na závěr bych vás chtěla upozornit, že nám do odkazů přibyl nový odkaz tak jestli máte zájem můžete mrknout!

________________________________________________________________________________________________________________

13.08.2009 - Ahojky, tak jsem zase tady!! Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala, ale to víte prázdniny pořád jsem někde lítala a navíc Klárka měla zaracha ke koním, takže neměl kdo fotit. No jinak nesu pár novinek. Včera jsem konečně dovezla koníky z tří týdenní dovolené z Vysočiny, kde byla Kass navštívit svůj bývalý domov a Kentík se seznámil s novými kamarády. Kentík měl doopravdy dovolenou, ale Kass jsme učili v zápřahu a šlo jí to na jedničku. Poslední týden v červenci jsme se vydali na týdenní putování se společností historického šermu Hundsleder. Putovali jsme po vesnicích na Vysočině a měli vystoupení spojená s pověstmi z okolí Bystřicka. Za celý týden jsme ušli asi 60 km. Byla to náročná, ale krásná cesta. Pro fotky kliknětena fotku!

 

Ještě bych chtěla zmínit jednu smutnou zprávu. Zrovna když jsem prožívala krásné chvíle na vandru zavolal mi taťka se smutnou zprávu, že nám umřel náš německý ovčák Black. Jak jsem se později dozvěděla praskl mu nádor na slezině a bohužel jeho srdce nevydrželo narkozu. Takže bych chtěla uctít jeho památka a vzkázat mu ať se má tam nahoře hezky a, že na něj všichni pořád myslíme.

 

 

A uzavřela bych to veseljší zprávou. Konečně jsem se objevili v on-line plemenné knize na stránkách ASCHK, takže pokud má někdo zájem prohlédnout si Kassandřin kompletní rodokmen klikněte ZDE a pro Kentíkův rodokmen klikněte TADY.

________________________________________________________________________________________________________________

30.06.2009 - Tak zase zpět po dlouhéé době. Dneska vám nesu fotky z Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky, která se konala v Brně. Ná této výstavě jsem strávila čtvrtek a pátek. Ve čtvrtek jsem byla celý den u arény a pozorovala koníky, v pátek se však některé část programu opakovaly, a tak jsem navštívila dva zajímavé semináře o pojištění koní a hipoterapii. Byli zde představeny westernové disciplíny s ukázkami přirozené komunikace, tento westernový blok zajišťoval John Deer ranch. V druhém anglickém bloku, který zprostředkovávala ASCHK byly nejprve představeny různá plemena koní, která se zde účastnili výstavy, dále byly pro nás připravené ukázky drezury, parkuru a skoků ve volnosti, které zde probíhaly po všechny 4 dny a zaštiťovaly se pod jakýsi Propet cup. Takže přejdeme na fotky, pro které klikněte ZDE!!! a pro video TADY!
________________________________________________________________________________________________________________

30.05.2009 - Ahojky tak jsem tady, jak jsem slíbila. Takže máme hned několik novinek. V pátek přijela kamarádka Ifča a vzala svůj foťák. Takže máme profi fotky, no a Kass jako kdyby to tušila, že budou krásný fotky, tak si skočila nový osobáček, a to 120 cm pod sedlem, no Kentík samozřejmě nesměl zůstat pozadu, takže jeho skočených 120 cm ve volnosti nás velico mile překvapilo a o jeho skokovém talentu jsem se přesvědčila v úterý, kdy jsme absolvovaly svod klisen a já jsem si nechala změřit Kentíka a dozvěděla jsem se, že má 116 cm KVH, takže se přeskočil o 4 cm ještě s pořádnou rezervou. Mám z toho radost a pán co byl hlavní posuzovatel na svodu říkal, že kdyby to byl hřebec je to plemeník jak vyšitej. No jo bohužel máme valáška. Jinak v sobotu 23.05.2009 jsme byli na dětským dni ve stáji u nás ve vesnici. Kass byla vozící koník, dělala něco takovýho poprvý a po dni chození toho měla plný zuby. Kentík byl s náma a byl tam povýšen na vrchního mazlicího koníka. A na závěr posílám veliké gratulace do Rodkova, kde se narodil krásný a zdravý hřebeček Finist. Jak se povedl můžete posoudit Tady ( klik ) no a pro fotky ze skokového tréninku klikněte na fotku ↓

 

A pro fotky ze svodu TaDy↓

________________________________________________________________________________________________________________

21.05.2009 - Ahojky hlásím se po delší pauze. Všem se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale to víte ve škole je teď hodně učení, takže celkově vůbec nestíhám. Dneska vám nesu fotky, kdy jsme byla na návštěvě v Rodkově a taky u nás byli po závodech kluci z Brna, tak trochu projeli Kass. Pro fotky klikněte na fotku ↓

 

Další novinka je, že tato krasavice na fotce je na prodej. Pro více informací volejte na číslo 777 663 526 a nebo mrkněte na web www.mildhet.estranky.cz

První naše společná akce se bude konat v sobotu 23.05.2009, kdy odjíždím s koníkama do stáje v naší vesnici na dětský den, kde Kass poskytnu jako vozícího koně, sice to nemám moc ráda, ale co se dá dělat. Kentíka beru s sebou, aby se otrkal mezi lidma. Jede se mnou moje kamarádka Ifča a bere svůj foťák, takže se těšte na profi fotky. Jinak vám musím ukázat Kass v nové závodní podsedlovce, kterou jsem jí koupila když náhodou pojedeme někam mezi lidi. Fotky budou snad co nejdřív a myslím, že bude na co se těšit.

A na závěr 26.05.2009 se u nás koná svod klisen. Účastním se ho s Kass, takže doufám, že se nám povede se předvést a dostaneme nějakou hezkou třídu. Nebudeme samy mají dojet ještě kamarádi z Osady Havranů a snad ještě někdo dorazí. Svod se bude konat na naší drezurní jízdárně u nás za zahradou, takže držte palečky ať se nám povede. Fotky budou snad co nejdřív a já se zase jednou obleču do výstavního.

________________________________________________________________________________________________________________

26.04.2009 - Ahojky tak jsem tu! Dneska vám nesu fotky z celého týdne a začneme od začátku. V neděli u mě byla jezdit kamarádka Peťa. Moc jim to s Kass šlo a doufám, že se Peti líbilo. Potom co jsem Peťu vyprovodila šly jsme s Klárkou jezdit. Klárka si vzala Kentíka na ruku a trénovala skoky a já jsem s Kass trénovala dvojskok, který jí předtím nešel. Konící byli moc šikovní, a tak si oba nakonec skočili svůj nový rekord a to, Kentík 105 cm ve volnosti a Kass 97,5 cm pod sedlem. Podle mě hezkej výsledek. No a pokračujeme. Tuším ve středu jsme byli jezdit drezuru, máme z ní pár fotek sice bylo i video, ale to jsme musely bohužel kvůli pátku smazat. No a nakonec v pátek jsme se rozhodly s koníkama skákat ve volnosti. Z pátku máme skoro jenom video a fotky jsou jen ze zahrady, kde jsme s koníkama trochu blbly. No oboum koníkům skákaní moc šlo a můžeme se pochluvit opět novýma rekordama a to, 112,5 cm oba!! Moc jim gratuluju a teď už jdeme na fotky. Pro ty klikněte ↓ DOLŮ na fotku!

 

No a pro video stačí kliknout TADY !!!

________________________________________________________________________________________________________________

19.04.2009 - Ahojky, tak jsem po delší pauze opět zde. Omlouvám se, že jsem tu teď nebyla, ale byla jsem nemocná, tak jsem se na počítač moc nedostala a jinak bylo hrozně učení tak jsem taky nestíhala. No od posledního přihlášení se toho ani moc neudálo akorát, že jsme si s Kass vyzkoušely zajet celej parkur, jak nám to šlo uvidíte na videu. Jinak teď jezdíme skoro každej den a už nám jdou cvalový kroužky, a tak a myslím, že všichni děláme velký pokroky. Jinak s Kentíkem se dělá pořád na lonži a skáčeme ve volnosti. Pomalu získává jistotu a přestává se bát vyšších překážek. S naprostým klidem už skáče 80 cm a teď jsme s ním trénovali dvojskok s kolmákem a dvojbradlím v 80 cm, sice bylo pár odmítaček, ale nakonec jsme to hezky zvládli a už mu to jde. Jj a Kass se taky zlepšuje ve čtvrtek nám nevyšlo ježdění, tak jsme jen tak blbly a já jsem skočila s Kass bez sedla na ohlávce 82,5 cm a největší úspěch byl asi skočené dvojbradlí s vrchním rahnem 82,5 cm. No dost už kecání a jdeme na ty fotky a video. Takže pro fotky TADY! a pro video TADY!

_______________________________________________________________________________________________________________

29.03.2009 - Opět se hlásím jako obvykle jsem opět skákali. Tentokrát Kass skákala skvěle a máme skočeno 90 cm, chtěli jsme jít ještě o kousek výš na 97,5 cm, ale to nám nějak nevyšlo, a tak jsem po Kassandřině brzdě rozhodla, že to nebudeme násilnit a radši jsme ještě potrénovali 90 cm. Zkoušeli jsme rozjezdy na překážky, protože někdy jde Kass moc rychle a nevyjde jí krok. Nakonec jsme to celkem natrénovali. A jak jsem tak koukala už nemám ten sed tak strašnej my jsme totiž zkrátili ještě třmeny, a tak jdou líp prošlapovat paty :) No nebudu vám tady vykecávat takže pro fotky TADY!!! a pro video ZDE!!

_______________________________________________________________________________________________________________

22.03.2009 - Ahojky tak jsem zase tady s novýma fotkama. Jsou to sobotní fotky, kdyjsme opět skákali. Kass neměla svůj den, a tak se můžeme pochlubit jen skočenými 82,5 cm. 90 cm jsme 3x shodili, a tak jsme to nenásilnili a necháme to na jidny. JInak jsme ještě trénovali na Svod, na který se s Kass chystáme někdy kolem 20. května ještě to nevím úplně přesně. A jestli se jim budeme líbit tak bude Kass zapsaná v plemenné knize. No šlo nám to celkem hezky i výstavní postoje nebyly špatný. Takže jestli máte zájem tak pro fotky kliknou TADY !!

_______________________________________________________________________________________________________________

14.03.2009 - Ještě jednou se hlásím s velkou novinkou. Dneska nám konečně po dlouhé době přestalo pršet a svítilo sluníčko, a vyschla nám ohrada, a tak jsme se rozhodli trochu zaskákat. Ze začátku to nevypadalo moc slibně, ale nakonec se Kass rozjela a my s ní zkusili jít do výšek a můžeme se pochlubit novým rekordem a to Kass pod sedle 90 cm a Kent ve volnosti 90 cm. Myslím si, že by mohli jít oba ještě výš, ale nechtěli jsme to hned ze začátku přehnat. Jsem velice ráda, že jsme se dostali na tuto výšku, protože jsme udělali první krůček v přípravě na květnové závody, které doufám, že vyjdou. Tak to bude asi tak vše bohužel jsme neměli foťák, ale někdy vám to vyfotím je to celkem vejška to se nezdá.

_______________________________________________________________________________________________________________

14.03.2009 - Ahojky tak jsem opět zde dneska vám přináším konečně fota, opět je to mix, ale tentokrát jen nedělní procházka a fota z pastvy. Hlavně jsou teda fotky z pastvy a některý fotky jsou celkem zajímavý, protože jsme se tak nějak nudili a dělali jsme kraviny no prostě my no. Takže pro fotky click TADY!!! A Ještě máme video a pro to click TADY!!! Jinak bych vám chtěla ještě říct, že jsme trošku překopali rubriku odkazy trošku jsme jí udělali tunning tak se mrkněte, a taky nám přibyl nový odkaz tak můžete taky mrknout.

_______________________________________________________________________________________________________________

09.03.2009 - Ahojky dneska přicházím bohužel bez fotek sice už mám nějaké připravené, ale čekám až se mi jich zase nashromáždí víc, ale nebojte brzo se dočkáte jinak jsem vám chtěla oznámit, že máme nový odkaz v rubrice Odkazy jsou to stránky Rodkováků tudíž bývalého domova Kass a těch nej lidí na světě a ještě jedna velká novinka jedna hodná osoba, které prostřednictvím webu moc moc moc děkuji nám udělala banner, kerý naleznete také v Odkazech a ještě možná pod menu jestli se mi podaří ho tam dát :D Jinak kdo nás má v odkazech na stránkách byla bych ráda kdyby si tam dali tento náš krásný banner. Moc děkuji a těště se brzy na nové foto.

________________________________________________________________________________________________________________

07.03.2009 - Ahojky hlásím se po delší odmlce moc se vám omlouvám, ale nějak sem prostě neměla čas fotit. Vždycky to byl jen tak 5 fotek a to nemá cenu takže jsme jich nashromáždila teďka o něco víc a já přicházím s dalším MIXEM!! Je to vážne totální miš maš fotky z procházky, z výběhu, z jízdárny, z drezury no prostě jak říkám MIX. Doufám, že se vám budou fotky líbit, ale teda není to žádná sláva hůavně na těch z jízdárny jdou vidět moje jezdecký chyby, ale tak já se budu příště víc snažit na to myslet. Jinak taky pro vás mám video z opracování před drezurou. Takže pro fotky klikněte ↓ DOLŮ na fotku!!

 

A pro video klikněte TADY ________________________________________________________________________________________________________________

17.02.2009 - Tak moc se omlouvám, že jsem tu dým nebyla, ale nějak mi nezbýval čas, ale konečně jsem ho trochu vyšetřila, abych mohla přidat fotky ze soboty. Tenhle den byl tak trochu nepovedej, protože Kass dostala koliku, a tak byl u nás veterinář a Kass udělala trochu vzrůšo, ale nevadí. Naštěstí to nebyla žádná vážná kolika jen bych řekla taková začínající naštěstí jsme ju chytli včas. Chtěla bych prostřednictvím tohoto webu strašně moc poděkovat Evči Návrátilové za úžasnou podporu a spoustu rad ohledně toho jak mám postupovat při rekonvalescenci Kass. Kdyby si mi neporadila asi nebude Kass tak jak je teď. Opravdu vypadá jako kdyby žádnou koliku neměla a dneska se projevovala opravdovou radostí z pohybu sice jsi mi radila lehčí pohyb, ale chytli se s Kentíkem, a tak ho Kass pěkně prohnala :D. No kdybyste nevěděli a náhodou nečetli ůvod. Evča je mojí bývalou učitelkou ježdění a hlavně společně se svou rodinu poskytovali mě a Kass po nějaké ty roky střechu nad hlavou. No někteří se asi těšíte na fotky, že?! Takže pro ty klikněte TADY ! A tobě Evy ještě jednou moc, moc, moc díky!

________________________________________________________________________________________________________________

12.02.2009 - Jak jsem slibovala jsem zde s těma videama sice jsem se trošku opozdila, ale zase to stojí za to. Trošku jsem si s nima pohrála takže už to není jedno video na 20 vteřin, ale udělala jsem pěkný 2 minutový videa i s hudbou a popiskama takže se v  tom asi líp orientujete. Jinak potom můžete napsat komentář pod video ať vím jak se vám to líbilo a nebo napište do náštěvní knihy a teˇf už pojďme na ty videa. Takže pro video, kde skáče Kass kliknětu TU ! A pro Kentíkovo video klikněte ZDE !

Ještě jsme tak s Klárčou prohledávaly naše comply a Klárka objevila nějaký fotky co fotila na mobil, a tak mi je dala na flešku a já je teďka přidávám jsou to fotky upe různý jsou tam nějaký fotky z kruhovky, potom z procházky, pak z pasení, z ježdění, s koníkama no prostě takovej Mixík a hlavně je tam názornej návod jak udělat z bělouše hnědáka, nená to tak složitý, ale obracenej způsob už je trochu složitější. No některý fotky jsou fakt zajimavý tak pro zkouknutí kliněte SEM !!!

________________________________________________________________________________________________________________

09.02.2009 - Konečně nám zima trochu povoluje a my můžeme opět začít skákat. Dneska sice nikdo nedělal pod sedlem, ale mám fotky ze skákání ve volnosti. Oboum koníkům patří velká pochvala za perfektní práci. Skákali jsme od nejlehčích kavalet na zemi po pro nás zatím nejtěžší trojbradlí s nejvyšším rahnem 60 cm. Kass to skákala s přehledem a ani jednou nezaváhala, Kentík párkrát zhodil trojbradlí, ale myslím si, že pro něj je tohle ještě celkem těžká překážka takže ho to samozřejmě omlouvá. Jinak jestli se mi povede zítra by mělo být video ze dneška takže ho sem asi přidám no. Jinak Kentík si dneska zkazil image, protože se vyválel v mokrý hlíne a byl pěkně špinavej a ani přes vyškerý vynaložený usílí se nám nepovedlo vyčistit ho do čistě bílé, ale co se dá dělat. Jinak omlouvám se za špatnou kavlitu fotek, ale někdy se zapomnělo zaostřit a někdy prostě digitální fotoaparát nezvládl pohyb jako všechny digitály, a tak až se našetří plánuju koupit zrcadlovku. Tak a konečně pro fotky klikněte ZDE !!!

_______________________________________________________________________________________________________________

22.01.2009  - Táááák konečně jsem zase zpět sice nemám nový fotešky, ale nějaký fotešky přece jenom přikládám. Prohledávala jsem tak počítač a našla fotešky z našeho prvního jezdeckýho dnu, kterej jsme absolvovaly s Kass ještě v Rodkově. Takže jestli se chcete kouknout, tak pro fotešky klikněte TADY!!

Jj a ještě máme novej odkaz v odkazech tak se koukněte.

_______________________________________________________________________________________________________________

30.12.2008 - Konečně jste se dočkali a já konečně opět přicházím i s new foteškami. Jsou to fotešky z dneška kdy přijela nej kámoška Ifča a my se rozhodli, že vyzkoušíme jestli Kass nezapoměla skákat, a tak jsme ji v mrazivém počasí vytáhli ven a trochu si zaskákali. Kentíka jsme nemohli nechat pozadu, a tak potom co ho Klárka rozhejbala na procházce jsme si s ním párkrát na lonži skočili nějaký překážky takže pro fotešky klikněte ↓ DOLŮ  na fotku!

_______________________________________________________________________________________________________________

8.12.2008 - Ták konečně jsem zase zpět a se mnou přichází i nové fotešky a dneska i dokonce videa. Takže vám to tak nějak popíšu. Fotešky jsou ze soboty a z neděle. V sobotu jsme měli takovej lehčí parkurovej trénink, kde jsme se seznamovali s nízkým dvojbradlím potom jsme ještě jeli na krokovku, aby jsme Kass vykrokovali, a taky aby jsme naučili Kentíka chodit u koníka i venku zatím jsme to trénovali jen v ohradě a na zahradě. V neděli jsme si dali pořádnej parkurovej trénink, kde jsme natočili i pár videí. No skákali jsme takový volnější trojskoky a dvojskoky a nakonec jsme se vrhli i na těžší překážky jako bylo nižší dvojbradlí, oxer - 60 cm poprvé skákanej moc hezky to Kass šlo a nakonec jsme skákali trojbradlí, kde nejvyšší ranho mělo 60cm, prostřední 50cm a nejnižší 40 cm. Kass se ze začátku hodně bála, ale nakonec jsem to skočili tím způsobem, že si to těsně před překážkou rozmyslela, ale já nepovolila takže jsme to skočili z místa, a když Kass viděla, že to není nic strašnýho tak už to podruhé skočila bezproblému takže na fotešky se můžete podívat ↓ TADY !!!

 Pro video, kde Klárka skáče volnější trojskok klikněte TADY!

Pro video, kde se Klárce, ale opravdu nedaří klikněte ZDE!

Pro video, kde se mě daří tak jakože střídavě oblačno klikněte TU!

A pro video, kde s Kass skáčeme oxer můžete kliknout TADY!

________________________________________________________________________________________________________________

2.12.2008 - Dneska vkládám fotešky z ponděli, kdy jsme dávali Kentíkovi sedlo a uzdečku a z dneška, kdy jsme skákali v ohradě 2 překážky. Sice není moc fotešek z dneška, protože  když jsme se na to konečně vrhli už byla celkem tma no. Takže pro fotešky klikněte TADY !!

________________________________________________________________________________________________________________

30.11.2008 - Dneska přidávám fotešky ze čtvrtka a pátku. Ve čtvrtek jsme skákali bez sedla a máme skočeno Kass - 60cm a Kent - 53cm ve volnosti. Bohužel nemám fotešky Kenta, protože to jsme nějak nestíhaly skákat a ještě fotit, ale potom tam máme celkem povedený fotešky z čehož mám radost no a v pátek jsme byli navštívit bývalý domov Kass takže mám taky pár fotešek byla jsem z toh oupa šťástná, že jsem je zase všechny viděla no a v sobotu to bohužel nemám fotešky, ale byli jsme vážit koníky a já jsem tam jela na Kass jen na ohlávce a na vodítku byla fakticky vzorná no a výsledky zní takhle Kass - 350 Kg a Kent - 160 Kg takže si myslím, že mají oba dobrou postavu no a už nebudu napínat a dávám ty fotešky.

Na fotešky ze čtvrtka což bylo skákání bez sedla se můžete kouknout ↓ TADY !

A fotešky koníků z Rodkova focený v pátek jsou ↓ TADY !

________________________________________________________________________________________________________________

25.11.2008 - Tak dneska jsme měli krátkou školu, a tak jsem se rozhodla vzít Kass zase na pořádnej trénink a trošku zaskákat no nakonec se z toho našeho tréninku vyklubolo krásných premiérových 60 cm, za což jsem velice šťastná. No sice dělám spoustu jezdeckejch chyb, ale doufám, že to za čas pěkně vypilujeme a v květnu plánujeme 1. parkurový závody našeho života. Sice pojedeme jenom na ZM, ale nám to bohatě bude stačit. No jinak na fotešky se můžete kouknout TADY!!!

________________________________________________________________________________________________________________

22.11.2008 - Tak konečně jsem zase tady s novými foteškami sice jich vážně moc není, ale vybil se mi foťák. Dneska jsme šli na dlouho procházku a zastavili jsme se na hřišti, kde jsme zkoušeli skokanský talent našich koníků a řeknu vám u Kenta jsem byla velice mile překvapena je to vážně rozenej skokan jenže sem neměla ten foťák, ale nevadí jestli nám to zítra vyjde tak půjdem skákat znovu s Kass pod sedlem, abych viděla jak se vyrovná s jezdcem na zádech. A nevím jestli to uvidí ten člověk, kterýmu chci něco sdělit, ale manželé Gráfovi moc vám děkuji za Kenta je to vážně ten nej koník co jsem zatím potkala jsem s ním naprosto spokojená moc moc děkuji.  Jinak jsem dneska vezla na veterinu vzorky, abych zjistila jestli mám zdravý koníky tak vám v pondělí napíšu jak to dopadlo. No jinak už vám asi nemám co říct takže fotešky jsou TADY!

Jo a ještě jedna věc do fotogalerie do sekce kamarádi z Rodkova byla přidána nová fotka Arniky tak se kdyžtak koukněte je to až dole tak, aby ste se nedivili, že tam nic není.

________________________________________________________________________________________________________________

16.11.2008 - Dneska jsme nejprve svezli budoucího žokeje na Kass, potom jsme jezdili mi a máme drsný fotešky Kenta nechali jsme ho totiž na volno zatímco jsme jezdili a on běhal a vyhazoval no a potom jsme šli na procházku a zkoušeli jsme jak nám Kentík umí skákat a zjistili jsme, že celkem umí a i ho to bavilo no jinak měli takovej náročnější den dneska, ale za to dostali na večeři dobrý jablíčka takže na foteky se můžete mrknout TADY↓

_______________________________________________________________________________________________________________

15.11.2008 - Ták dneska jsme konečně stěhovali, Bylo to fakticky nejvíc super, ale celkem namáhavej den. Jinak mám dvoje fotešky jedny jsou ode mě a pochopíte z nich co se tam děje a druhý sou od tety Romči, ale bohužel nejsou popsaný, ale já myslím, že po těch prvních to už pochopíte jinak spousta fotešek je tam z procházky, na kterou jsme se navečer vydali a jsou tam taky fotešky jak mi Kent nechtěl přejít lávku, ale včera jsme na tom zapracovali a teď už jí chodí bez jakýchkoli problémů. A ta černá psí slečna je Agátka jejíž stránky máme v odkazech. A na fotešky koukněte ZDE ↓

A fotešky od tety Romči naleznete TADY !!!!

_____________________________________________________________________________________________________________

12. 11. 2008 - Ták konečně zásadní změna a novinu. Kass stěhujeme do nového sice to ještě není úplně u mě doma, ale pomalu se přibližujeme :-D. No zatím, nemám fotešky nového domova, ale v sobotu pravděpodobně stěhujeme takže potom budou new fotešky no,ale co je ještě větší překvápko??!! Nevíte!! Kass má kamaráda. Je to kříženec ČSP a je upa sladkej hned jsem se zamilovala. Je mu rok a půl takže ještě malý mimčo. V sobotu si pro něj pojedeme, aby šli do novýho společně. Přikládám fotešku Kenta a už se moc těším, jaká to bude s Kass dvojka.

 

____________________________________________________________________________________________________________

04. 11. 2008 - Tak konečně je nějaká pořádná novinka. Po dlouhé době opět přidávám fotešky. Jsou to fotešky s pondělní návštěvy Kass. Sice na těch foteškách nejsem já, ale to vám asi příliš nevadí. No ani z ježdění tam moc není, protože jsem na to byla tentokrát sama a to se fakt blbě fotí no, ale tak co se dá dělat. Jj a ještě jedna taková super novinka Kass bude mít kámoše ne
teď hned, ale potom co příjde ke mě domů a to v podobě shetlanda nebo minishetlanda ještě přesně newím, ale bude to s nima pěkná sranda jj a kdo se chce kouknout na fotešky tak ↓ TADY!!!

______________________________________________________________________________________________________________

29. 10. 2008 - Konečně jsem zase zavítala na stránky, ale moc vás nepotěším jdu jen oznámit, že jsem přidala new odkaz do rubriky odkazy.

______________________________________________________________________________________________________________

19. 10. 2008 - Dneska jsme trénovali ježdění na ohlávce, ale prvně jsem si udělala s Kassinkou napojení, potom jsem trošku blbla na ruce no a nakonec jsem vylezla nahoru a jedila jsme jen na ohlávce. Kass to šlo fakticky upa skvěle fakticky mě to mile překvapilo. A na fotešky se můžete mrknout ↓ TADY !!

_______________________________________________________________________________________________________________

18. 10. 2008 - Tak dneska jsem Kass koupila new ohlávku moc moc jí sluší, a tak jsem ji vyfotila, abyste z toho taky něco měli a přesvědčit o tom jak jí sluší se můžete TADY!!!

___________________________________________________________________________________________________

17. 10. 2008 - Prohrábavala jsem se tak starejma fotkama na netu a objevila jsem fotku Kass a mě v roce 2005 na výstavě na Horní Rožínce, chvilku jsem tu fotku musela studovat než jsem opravdu došla na to, že jsme to my. Ptáte se proč?? Snad je tak blbá že nepozná sebe a vlastního koně?? No tak se podívejte do Fotogalerie na fotku na výstavě a na jakoukoliv jinou fotku teď a pochopíteproč jsem zkoumala!!!

_______________________________________________________________________________________________________

17. 10. 2008 - Tak konečně jsem zaplnila všechny rubriky můžete si prohlídnout jak jsme byli zatím s Kass úspěšní, taky už dozvíte kontakt na nás a nakonec v rubrice Odkazy se můžete těšit na zajímavé odkazy a navíc v brzké době se pojedu podívat na Kassandřin bývalý domov tak snad dovezu nějaký pěkný fotešky myslím, že se máte na co těšit!!

___________________________________________________________________________________________________________

15. 10. 2008 - Tak konečně jsem zase zavítala na web a přidávám nový fotešky mě a Kass když jsme trochu blbly. Ty fotky jsou v docela špatný kvalitě nevím jak je to možný, ale prostě jsou tak se nezlobte a pro zkouknutí fotešek klikněte ↓ TADY!!!

______________________________________________________________________________________________________________

10. 10. 2008 - Dodělaná nová rubrika Kassandra už jsou v ní všechny potřebné udáje, které by se vám třeba mohli hodit o Kass a jejích rodičích
______________________________________________________________________________________________________________

08. 10. 2008 - Dneska jsme náš čas využili k tomu, aby jsme se vyrobili a utvořili malý drezurní obdelník 20x40 a posléze mohli trénovat základní drezurní cviky, ale tvorba obdelníku nám zabrala všechen čas, takže jsme dneska nejezdili, ale tak si aspoň prohlédněte fotešky našeho sexy obdelníku fakt jsme se snažili a myslím si, že se nám docela povedl takže fotešky jsou TADY !!!!

______________________________________________________________________________________________________________

07. 10. 2008 - Tak dneska jsem dodělala fotogalerií bývalých kamarádu Kass z Rodkova takže jestli se chcete kouknout tak fotešky jsou ve fotogalerii a kdo je tak línej jako já a nechce se mu tam najíždět tak klikněte ZDE!!

_______________________________________________________________________________________________________________

03. 10. 2008 - Tak dneska jsem jeli na krokovku rozhejbat Verdenovi nožku a potom jsem ještě trochu trénovala jistotu bez sedla bylo sice škaredě, ale jezdit se dalo a pro fotešky klikněte Tady !!!!

_______________________________________________________________________________________________________________

02. 10. 2008 - Dneska jsme trénovali trošku skoky pod dohledem p. Pařilové, která nám dávala důležité rady, ale říkala, že je to pěkný no tak asi jsme přirození talenti no dneska jsou fotešky trochu lepší než včera a tak to zkoukněte ↓ TADY!

_______________________________________________________________________________________________________________

01. 10 2008 - Tak dneska jsme trénovali skoky na kavaletkách mám tam pár fotešek hlavně se Zuzkou, protože ty moje jsem asi omylem  vymazala :-D. Takže se nedá nic dělat, ale aspoň něco a pro zkouknutí klikněte TADY !!

_______________________________________________________________________________________________________________

Ahojky tak mám tu historicky první fotešky našeho webu. Jsou fotešky ze dne 29. 9., kdy jsme s Kass a Koranem trénovali některé trailové překážky moc jim to šlo a na fotešky se můžete kouknout ↓ TADY

TOPlist